fbpx
Ośrodek badań klinicznych we Wrocławiu
Umów konsultacje
Zapraszamy od 08:00 do 16:00

Opinie Pacjentów

Szczerze polecam leczenie biologiczne, które jest dostępne dla osób z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego w LexMedica we Wrocławiu.  Sama dostałam możliwość skorzystania z tej metody leczenia, gdyż mimo zażywanych sterydów i Asamaxu stan mojego jelita ograniczał w znacznym stopniu moje funkcjonowanie społeczne.  Dzięki zastosowaniu leku biologicznego odstawiłam steryd zażywany  nieprzerwanie od  wielu lat, a lek biologiczny podziałał w 100% skutecznie i choroba wycofała się na tyle by normalnie funkcjonować, jeść co dusza zapragnie i całkiem zapomnieć o chorobie. Po leku czułam się jak człowiek w pełni zdrowy, a jelito wyraźnie odetchnęło i odpoczęło. Opieka medyczna w LexMedica w trakcie  trwania badań klinicznych  jest na najwyższym poziomie,  bardzo sympatyczni, życzliwi i empatyczni ludzie  z dużą fachową wiedzą i doświadczeniem i indywidualnym podejściem do pacjenta:) za co bardzo dziękuje.  No i oczywiście systematyczne, szczegółowe badania raz w miesiącu, specjalistyczna opieka i pełna kontrola nad  stanem zdrowia pacjenta.  Jeśli kiedykolwiek poczuję, że choroba daje mi się we znaki nie zawaham się ponownie wziąć udziału w badaniach klinicznych. Jedyny minus to to, że badania się kończą i okres przyjmowania leku również, a organizm musi przyzwyczaić się do zmiany. Mam nadzieję, że testowany przeze mnie  lek zostanie  dopuszczony do sprzedaży i kiedyś lekarz wypisze mi go po prostu  na receptę.  Im więcej chętnych osób weźmie udział w badaniu tym większa szansa. Na razie cieszę się z remisji.

Monika z Wałbrzycha WZJG

Choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Pamiętam swój pierwszy rok choroby, leki przepisywanie przez gastrologów z okolicy i brak jakiejkolwiek poprawy. Któregoś dnia ktoś z bliskiego otoczenia powiedział mi o alternatywnej metodzie leczenia biologicznego w przypadku chorób takich jak moja. Na początku nie bylem przekonany i liczyłem jeszcze na poprawę po przyjmowanych coraz to nowych lekach, jednak mój stan był już tak poważny, że nie moglem wychodzić z domu.

Zdecydowałem się skontaktować z Lexmedica we Wrocławiu i spróbować dostać się na leczenie biologiczne. Udało się i już po kilku dniach czułem się jak nowo narodzony, wszystkie dolegliwości minęły, a po paru tygodniach niemalże zapomniałem o chorobie. W Lexmedica zapewniono mi profesjonalną opiekę w miłej atmosferze, poznałem tam wspaniałych ludzi, na których pomoc mogę liczyć do dnia dzisiejszego. Szczerze polecam Lexmedica wszystkim osobą w podobnej sytuacji.

Damian z Bielawy

Od 13 lat choruję na Leśniowskiego-Crohna. Do badań klinicznych w LexMedice trafiłam 3 lata temu. Na pierwszą wizytę jechałam z bardzo mieszanymi uczuciami, ponieważ od kilku lat odbijałam się od drzwi do drzwi i mimo złej tolerancji sterydów i bardzo już wyniszczonego organizmu, nie wdrożono u mnie leczenia biologicznego. Wszystkie informacje na temat badania znalazłam w internecie i mimo prawie 200 km, pojechałam. Naprawdę było warto. Przyjęto mnie z ogromną życzliwością i empatią ale przede wszystkim z profesjonalizmem i wiedzą. Odkąd jestem w programie skończyły się nawracające co 3 mc wymioty, gorączka oraz bardzo bolesne biegunki. Jestem przekonana,że podarowano mi co najmniej kilka lat życia. Oczywiście, że życie z Crohnem jest bardzo ciężkie i na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie wyleczyć tej paskudnej choroby ale uwierzcie, że komfort życia może być dużo lepszy niż ten, który znacie. Nie bójcie się. To może być dla Was jedyna szansa. Gorąco polecam.

-ALEKSANDRA TARNOWSKIE GÓRY -

Korzystałem z leczenia biologicznego w Lex Medica w roku 2018. Z całego serca polecam, od pierwszej wizyty spotkałem się z profesjonalna opiekà, życzliwością i pomocą na każdym kroku. Lekarz prowadzący to wieloletni doświadczony specjalista w zakresie choroby Crohna Leśniowskiwgo. Całkowity koszt leczenia został pokryty przez placówkę Lex Medica, nawet koszty dojazdu i hotelu. Dlatego warto czasami pojechać 200 km, aby zyskać tak wspaniałą opiekę medyczną i profesjonalne podejście do pacjenta, gdzie na codzień w szpitalu raczej nie mamy na to co liczyć .... Dodatkowo po skończonej terapii miałem kontakt z lekarzem i wsparcie telefoniczne. Polecam warto skorzystać i zyskać biologiczne leczenie w tak poważnej chorobie. Janusz 76 lat Wadowice

-Janusz 76 lat Wadowice -

Opinie Firm

Lexmedica to ośrodek, w którym monitor pracuje z przyjemnością. Terminowość, dokładność, znajomość zasad postępowania w badaniach klinicznych, orientacja na pacjenta - to tylko niektóre z atutów tego ośrodka. Profesjonalne zarządzanie i planowanie badania w ośrodku, także z uwzględnieniem realnych możliwości rekrutacyjnych i zasobów, daje pewność, że rozpoczęte badania będą przeprowadzone w satysfakcjonujący sposób

- Eliza Site Relationship Partner, Global Site and Study Operations -

Jestem monitorem badań klinicznych i monitoruję ośrodek LEXMEDICA od ponad 2 lat. Ośrodek ten posiada wykwalifikowany, profesjonalny i bardzo miły zespół, który czyni go i plasuje go bardzo wysoko pod kątem jakości i prowadzenia badań klicznych. Ośrodek jest położony w dogodnej Wrocławskiej lokalizacji. Osobiście bardzo rekomenduję tę placówkę wszystkim przyszłym zainteresowanym osobom.

- Pozdrawiam serdecznie, Grzegorz CRA -

Ośrodek prowadzony profesjonalnie, rozumiejący oczekiwania sponsorów i CRO jednocześnie dbający o dobro pacjenta. Doświadczony i przeszkolony personel potrafi poprowadzić badanie zgodnie z GCP i protokołem oraz reagować na nieprzewidziane sytuacje. Współpraca z ośrodkiem była dla mnie przyjemnością i mam nadzieję, że spotkamy się znowu w kolejnym badaniu.

- Maciek-senior CRA -

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram